İstanbul Temizlik Şirketleri 
0212 278 2265 info@aripak.com

İstanbul Temizlik Şirketleri


/

Paylaş Paylaş Paylaş

İstanbul Temizlik Şirketleri

Fazla söze gerek yok aslında, tüm Türkiye’ de en çok şirket İstanbul’da olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dolayısıyla ticaret odası kayıtlarına göre en çok temizlik şirketi, İstanbul’ da  dır.

İstanbul temizlik şirketlerinin bu kadar çok olmasının tüketici açısından avantaj mı değil mi? bunu başka bir haber temizlik makalesinde değinmekte fayda var.

Siz! Temizlik hizmeti almak isteyen sayın ilgili İstanbul temizlik şirketleri arasından seçim yapar iken çok dikkatli olmalısınız.

Kayıt dışı ya da merdiven altı şirketlerinin büyük riskler taşıdığını unutmayınız. Çünkü verilen hizmet legal değil, iş güvenlikleri yok, personel kayıtları yok, fatura kesemiyorlar, ticaret oda kayıtları yok.

İstanbul’da temizlik şirketi olarak profesyonel hizmet verdiğimiz bölgeler.

Nişantaşı, Etiler, Levent, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Ataşehir, gibi, İstanbul temizlik şirketi olarak tüm İstanbul’da faaliyet gösteriyoruz.

Temel olarak ofis temizliği, ev temizliği, halı yıkama, endüstriyel temizlik hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Temizlik hizmet seçeneklerimiz için lütfen arayınız.


Arıpak Temizlik ARIGRUP Üyesidir
temizlik şirketi
temizlik şirketleri