Endüstriyel temizlik 
0212 278 2265 info@aripak.com
Endüstriyel Temizlik Endüstriyel Temizlik


SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Paylaş Paylaş Paylaş

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Fabrika, depo, üretim alanı, üretim bantları, otopark vb. gibi alanlarda yaptığımız temizlik türüdür.  Talebiniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel temizlik için öncelikle yapılması gerekenler;

Ön görüşme ve teknik bilgi alma

Temizlik yapılacak alanın uzman kişi tarafından görülmesi

Raporlama ve bilgilendirme

İşin çerçevelerinin çizilmesi, dönemlerin belirlenmesi

Fiyatlandırma ve Teklif verilmesi

Süreçlerin belirlenmesi

Takvim seçilmesi

Endüstriyel Temizlik Uygulama

İş Teslimi ve kontroller

Müşteri memnuniyet sorgulanması

Endüstriyel temizlik hizmetinde genellikle talep edilen konu, üretim alanı temizliği, üretim bantları temizliği, makine ve ekipmanların (takım ve donanımlar) temizliği, zeminlerin temizliği konularında yoğun olarak talep almaktayız.

Bunların dışında depo ve otopark alanlarında zemin temizliği (genelde epoksi zeminler) raf ve lojistik alan temizliği gibi çok farklı temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Endüstriyel alanların temizliği için, temizlik seçeneklerine göre profesyonelliğin ve personelin üst seviyede olması gerekmektedir. Özellikle makine ve donanımsal temizlikler için personel tecrübesi ve iş deneyimi çok önemlidir.

Tüm bunların dışında fakat endüstriyel alan olarak tanımladığımız, sunucu odaları,  bilgisayar ve santral odaları temizliği de yapmaktayız. Büyük ADSL Wi-fi santralleri, barındırma hizmeti sunan bilişim firmalarına profesyonel temizlik sunmaktayız.

İstanbul’da temizlik şirketi olarak hizmet verdiğimiz endüstriyel temizlik hizmeti hakkında mutlaka referans isteyiniz.

Arıpak Temizlik sunduğu temizlik çözümleri ile verimli ekip ve personel desteği sayesinde sürdürülebilirliği ve yenilikçi yaklaşımı ön planda tutmaktadır.

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Arıpak Temizlik ARIGRUP Üyesidir
temizlik şirketi
temizlik şirketleri