Fabrika ve Endüstriyel Alan Temizliği 
0212 278 2265 info@aripak.com
Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği


SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN

Paylaş Paylaş Paylaş

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Arıpak Temizlik fabrika ve endüstriyel alan temizliğinde, tecrübeli personel ve teknik deneyimi sayesinde profesyonel temizlik çözümleri üretmektedir. Yeni inşaatı bitmiş fabrika temizliği, üretim tesisleri, büyük santraller, otoparklar, üretim bantları, imalat ya da üretim alanları temizliği, personel yemekhane ve sosyal alanları gibi birçok konuda temizlik hizmetlerimiz vardır.

Tüm bu hizmetleri dönemsel ya da sürekli olarak talep edebilirsiniz.

Temizlik için izlenen yol; temizlik yapılacak alanda temel bilgilerin alınması, uzman temizlik yöneticisinin alanı görmesi, değerlendirme toplantısı, raporlama, fiyat teklifinin sunulması ve sonrasında onay aşamasıdır. Temizlik için onay verilmesinden sonra teknik ekibin değerlendirmesi ve takvim belirlenmesi, temizliğin uygulaması ve teslim edilmesidir.

Sürekli temizlik seçeneklerinde ilave olarak, sözleşme takvimleri, sürekli raporlama kontrol aşamaları ilave edilir.

Sonuç olarak, 20 yılı aşkın tecrübemizde, afet sonrası temizlik, fabrika temizlikleri, yangın sonrası temizlikler, üretim alanları temizliği, depo temizliği, büyük boyutlarda tüm büyük şehirlerde telefon santrallerinin temizliği gibi çok ciddi referanslara sahibiz. Temizlik ile ilgili Özel güvenlik tedbirleri ve güvenlik tedbirleri gerektiren temizlik projelerde, teknik konularda çözüm merkezli ve verimlilik odaklı temizlik şirketi olarak profesyonel çalışmaktayız.

Fabrika ve endüstriyel alan temizliği ve diğer temizlik konuları hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Fabrika ve Endüstriyel Alan temizliği

Arıpak Temizlik ARIGRUP Üyesidir
temizlik şirketi
temizlik şirketleri